КОНКУРСНІ ПРОГРАМИ

 

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС

Дебютні фільми, зняті молодими режисерами з усього світу. Зазвичай, участь у конкурсі беруть представники 20 країн світу. У міжнародному конкурсі представлені як ігрові, так і документальні повнометражні та короткометражні фільми. Протягом кількох десятиріч на “Молодості” розпочинали свій шлях режисери, які згодом ставали всесвітньо відомими  - Франсуа Озон, Том Тиквер, Брюно Дюмон, Гаспар Ное та Ален Берлінер.

Міжнародний конкурс охоплює три секції:

  • Студентські корокометражні фільми (ігрові, документальні, анімаційні, експериментальні; хронометраж до 45 хвилин)
  • Дебютні короткометражні фільми(ігрові, документальні, анімаційні, експериментальні; хронометраж до 45 хвилин)
  • Дебютні повнометражні фільми (ігрові;хронометраж від 60 хвилин)

 

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС

Програма має власне журі та окремий приз і є серйозним стартовим майданчиком для українського кіно. До конкурсу приймаються ігрові, анімаційні й документальні короткометражні роботи. Фільми українських режисерів, чи ті, що зняті зняті в Україні або в копродукції з Україною.

 

MOLODIST TEEN SCREEN

Конкурсна програма для дітей «Molodist Teen Screen» - це не лише спроба поговорити з дітьми на серйозні теми мовою кіно. Це ще й унікальна можливість побачити вибір дитини, адже саме дитяче журі визначить переможця. Програма розрахована на вікову категорію 10-14 років.

 

 СОНЯЧНИЙ ЗАЙЧИК (SUNNY BUNNY)

Програма «Сонячний зайчик» заснована у 2001 році. Сьогодні вона є найбільшою та найважливішою культурною ЛГБТ-подією в країні. Якісне фестивальне кіно, яке репрезентує ЛГБТ-спільноту широкому колу українських глядачів. Шляхом кіномистецтва ми протестуємо проти ізоляції представників спільноти  та закликаємо до суспільного діалогу. Лауреата однієї з найстаріших у світі премій для ЛГБТ-фільмів визначає окреме міжнародне журі.

ПОЗАКОНКУРСНА ПРОГРАМА

 

ФЕСТИВАЛЬ ФЕСТИВАЛІВ

Найбільші кінофестивальні події року з найкоротшою затримкою – в Києві, на «Молодості». Традиційна програма фестивалю, що привертає стабільну увагу публіки та преси вже понад декаду. Учасники офіційних селекцій та призери головних фестивальних гравців світу – Канн, Берліна, Локарно, Карлових Вар та інших. 

 

РЕТРОСПЕКТИВНА ПРОГРАМА «СТОЛІТТЯ»

Програма, присвячена ста рокам із дня народження видатних майстрів світового кіномистецтва. Започаткована на «Молодості» у 2008 році.

 

УКРАЇНСЬКІ ПРЕМ'ЄРИ

Найновіші українські фільми, що були зняті протягом року. Експериментальні, незалежні, сміливі. Все, чим живе сучасне українське кіно

 

FORMA

Програма започаткована у 2018 році представляє добірку унікальних, експериментальних та сміливих фільмів, які демонструють, що кіно прдовжує жити та змінюватися.

 

ОПІВНІЧНИЙ СЕАНС

Нововведення «Молодості» у 2019 році.  Програма продовжує традицію пізніх кіносеансів неконвенційного жанрового кіно, що занурює в особливу атмосферу саме під час перегляду вночі. 

 

СПЕЦІАЛЬНІ ПОДІЇ ФЕСТИВАЛЮ

Низка самостійних кіноподій, які формально лежать поза концептуальними межами традиційних фестивальних програм, вільний простір для презентації різнорідних тем та створення спеціальних акцентів.

 

НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОКУС

Кожного року фестиваль показує добірку актуального кіно, з окремої країни (2014 рік – Угорський фокус, 2015 рік – Словацький фокус, 2016 рік –Литовський фокус) або представляє її ретроспективну програму (2018 рік – Італія, 2019 рік – Канада).