МІЖНАРОДНЕ ЖУРІ

Кожного року команда КМКФ «Молодість» формує міжнародне журі, яке працює згідно регламенту Міжнароднj] федерації асоціацій кінопродюсерів FIAPF для міжнародних кінофестивалей та згідно регламенту КМКФ «Молодість». 

Міжнародне журі розглядає лише ті фільми, що входять до конкурсної програми кінофестивалю, а також визначає переможців у наступних категоріях:   

 

ГРАН-ПРІ ЗА НАЙКРАЩИЙ КОНКУРСНИЙ ФІЛЬМ

Гран-прі Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» щороку присуджується міжнародним журі кінофестивалю за найкращий фільм міжнародної конкурсної програми.

Володар Гран-прі отримує грошову винагороду у розмірі 10 000 доларів США, статуетку «Скіфський олень», що є символом кінофестивалю та диплом журі.

ПРИЗ ЗА НАЙКРАЩИЙ ФІЛЬМ У КОЖНІЙ КАТЕГОРІЇ

Приз за найкращий фільм у кожній категорії Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» присуджується міжнародним журі кінофестивалю за найкращий студентський фільм, найкращий повнометражний фільм, та за найкращий короткометражний фільм.

Переможці отримують винагороди у розмірі 2 000 доларів США, або еквівалентну цій сумі матеріальну відзнаку та дипломи журі.


ЖУРІ SUNNY BUNNY

До складу міжнародного журі програми «Сонячний зайчик» (Sunny Bunny) входять кінодіячі, громадські активісти та представники ЛҐБТК-організацій, фахівці в області квір-студій та гендерної тематики, діячі культури та інші знакові особистості, які роблять внесок, або відомі своєю підтримкою ЛҐБТК-спільноти.


ЖУРІ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ

Журі національного конкурсу оцінює сучасні вітчизняні фільми з 2004 року. До складу журі національного конкурсу традиційно входять українські телеведучі, кінокритики, режисери, продюсери, мистецтвознавці та інші представники культури й мистецтва.


ЖУРІ TEEN SCREEN

Переможця обирає спеціальне фестивальне журі, що складається з дітей віком 10 – 14 років, які і є цільовою аудиторією фільмів, відібраних до програми. Програма з початковою назвою «Молодість - дітям» вперше була представлена на кінофестивалі «Молодість» у 2013 році.


ЖУРІ FIPRESCI 

Головним завданням Нагороди Міжнародних Кінокритиків (приз журі FIPRESCI) є розвиток кіномистецтва та заохочення молодих кінематографістів.

Приз журі FIPRESCI може присуджуватись на міжнародних кінофестивалях, чи на фестивалях, що мають особливу вагу. Рішення щодо присутності журі FIPRESCI на фестивалі приймається Генеральною Асамблеєю. Вона також вирішує, які фільми, чи яка секція конкурсної програми має братися до розгляду для присудження нагороди.

До складу журі FIPRESCI має входити не менше трьох та не більше дев’яти членів журі. Усі члени журі мають бути представниками різних країн. 


ЕКУМЕНІЧНЕ ЖУРІ

Екуменічне журі призначається Екуменічною кінематографічною організацією Інтерфільм, Світовою католицькою організацією для спілкування SIGNIS та Конференцією Європейських церков.

До складу екуменічного журі входять шість членів, представників різних країн та культур, які можуть бути кіножурналістами, кінокритиками, теологами, викладачами чи дослідниками.