«Назви мене своїм ім’ям» ( Call Me by Your Name)

22 жовтня, о 20.30 покажемо стрічку «Назви мене своїм ім’ям». Фільм став сенсацією цьогорічного Берлінського кінофестивалю та престижного фестивалю незалежного кіно Sundance Film Festival.

Стрічку режисера Луки Гуаданіно було знято за однойменним романом Андре Асімана.

Події розгортаються у 1983 році у живописному містечку в Італії. 17- річний Еліо проводить все літо на віллі у батьків, американського професора і перекладачки-італійки. З дитинства юнак зростав допитливим та освіченим. Еліо розбавляє звичайні літні заняття - купання в морі і ледачий флірт з подругою, читанням і слуханням класичної музики. Одного разу безтурботний відпочинок порушує приїзд Олівера - молодого американського вченого, асистента батька Еліо.

Шалена пристрасть та історія першого кохання, яка розвертається під палким італійським сонцем, змінює їх життя назавжди. Несподівана драма і прониклива чуттєвість глибоко зачепить глядача та залишить свій «опік» у серці кожного. Адже так по-особливому зобразити почуття чоловіків, як це зробив Л.Гуаданіно, не вдавалося майже нікому.

Роль Еліо зіграв Тімоті Чаламет («Інтерстелар», «Батьківщина»), роль Олівера - Арманд Дуґлас «Армі» Гаммер («Соціальна мережа», «Агенти U.N.C.L.E»), а образ містера Перлмана втілив Майкл Сталберг (Номінант Премії «Золотий глобус» за найкращу чоловічу роль).

Режисер фільму Лука Гуаданіно вперше отримав міжнародне визнання в 2005 році завдяки своєму фільму «Меліса: інтимний щоденник». Також Л.Гуаданіно відомий своєю неодноразовою співпрацею з Тільдою Суїнтон, включаючи фільми «Протагоністи» (1999), «Я - це любов» (2010), «Великий сплеск» (2015) і майбутня «Суспірія» (2017).

Фільм «Назви мене своїм ім’ям» був люб’язно наданий студією Columbia pictures за підтримки B&H.