Журі фестивалю оголосило свій вибір! Головний приз «Золотий Скіфський Олень» Національного конкурсу короткометражних фільмів на «Молодості. Пролог – 47» отримав Павло Остріков за фільм «Випуск’97».

 

Спеціальні відзнаки журі отримали:

Фільм «Ма» режисерки Марії Стоянової «за вдумливе та зворушливе поєднання витриманої форми та тонке відображення стану душі в часи війни».

Фільм «Останній запис» режисерів Сипрієна Клеман-Дельмаса та Ігоря Косенка «За  надзвичайно зворушливе  відображення поколіннєвого погляду на війну, за те що їм вдалось з глибокою точністю відобразити, як різні покоління чоловіків ставляться до війни, за чуттєвий режисерський підхід до гострого  питання».

Також, під час церемонії було оголошено переможців міжнародного пітчингу проектів Boat Meeting.

Спеціальну відзнаку журі «За різноманітні точки зору протагоністів» отримав проект «Опівнічний потяг» Ани Якімовської. Друге спеціальне згадування, «За несподіване перенесення американського вестерну на монгольський ґрунт», дісталось проекту «Останній ковбой» Кріса Мартіна. Володарем головного призу в 10000$ на пост-продакшн від StarMedia,  головного партнера Boat Meeting, став «Сквот32» Саші Лідаговського.

 

Після завершення Днів українського кіно в Україні, переможець фестивалю за результатами глядацького голосування став фільм "Кіборги" має максимально можливу оцінку - 4,95 з 5 можливих балів!